Search found 21 matches

Return

You are not authorised to read this forum.
by брръм
Tue Mar 13, 2018 12:44 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Любимите компютърни игри

Първо, да окна, че предното видео бе мно-ого добро, особено моментите с ледените подхлъзвания. Второ, да кажа, че много ми хареса поста посветен на Neverwinter Nights, преди около две години от Broken Dragon (хехе) И накрая, за момента си запазвам мястото тук, в този пост. Не защото някой ще го откр...
by брръм
Mon Mar 12, 2018 1:43 pm

Jump to forum
Jump to topic

Re: Да пробудиш драконче

Прочетох и аз дракончето. Понеже проклетия форум time-out-на и ми изяде не много дългия пост, слагам само TLDR този път - много сочни и хубави сравнения и метафори - много опростена история, макар и закотвена в 90те на миналия век. Грабващи герои - та кой не си е мечтал, за екзотично гадже, само нег...
by брръм
Mon Mar 19, 2018 3:03 pm

Jump to forum
Jump to topic

by брръм
Tue Mar 27, 2018 10:17 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Горната игра - ако тръгва на Win 10, сигурно ще тръгне и на 7/8. Аз съм все още с осмица на домашното комп. ============================================================================================================== Мили Чобити и Чобитки, свидетели сте на Първия ми опит да Сладкодумствам. Не ...
by брръм
Mon Apr 02, 2018 11:36 pm

Jump to forum
Jump to topic

https://www.youtube.com/watch?v=__q_Nx9WbgY&list=PLI1L9JVl6TFdwfvKUuebNp_zOAL5XXDT5 Серия видео клипове, изследващи lore-a на Drakengard/Nier/Nier Automata. Игрите са правени от много хора, но зад по-голямата част от историята и сюжета стои един човек - Йоко Таро, и са слабо свързани откъм setti...
by брръм
Wed Apr 11, 2018 4:31 pm

Jump to forum
Jump to topic

by брръм
Fri Apr 27, 2018 5:43 pm

Jump to forum
Jump to topic

by брръм
Fri Apr 20, 2018 7:58 pm

Jump to forum
Jump to topic

by брръм
Tue May 01, 2018 4:41 pm

Jump to forum
Jump to topic

Макар този пост да е закъснял с няколко дни, за мен е голямо удоволствие да видя линк към блога на Shamus Young тук. Следя почти неотклонно всякаквите му постове от 7-8 години насам. Благодаря, Вик! :) Сега, за да не ми е празен поста, слагам няколко описания на игри, които може да ви заинтересуват....
by брръм
Tue May 01, 2018 5:14 pm

Jump to forum
Jump to topic

by брръм
Tue May 01, 2018 11:30 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Зелени разкази (ама _наистина_)

Прочетох и аз тези Наистина Зелени разкази най-сетне. Първите 2-3 ми се сториха назидателни, сякаш някой ми размахва пръст да правя повече. Малко ми стана забавно, че четях разказа в който дървата са буквално очовечени, от плът и кръв, а това което няма и 24 часа по-късно правих, бе да режа окастрен...
by брръм
Thu May 10, 2018 11:21 am

Jump to forum
Jump to topic

Имам я в Стийм. Сигурно може някакъв мултиплейър да уредим някой път :) Между другото, имате ли мнение по въпроса за новината от преди седмица-две, че GoG също добавят профили? Една съществена част от GoG потребителите са самоописващи се troglodytes / old gaming farts, и като цяло реакцията към тези...
by брръм
Tue May 08, 2018 1:15 pm

Jump to forum
Jump to topic

by брръм
Mon May 28, 2018 9:52 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Коренуване: Невидена река

Отбелязвам си впечатленията само от изпълнението на живо - не съм чел още книгата + диска. Миро бе забавен и увлекателен, както предния път. Изглежда по-професионално той, и това което твори, с бандата зад него. Предполагам, че жена му бе на масата отпред вдясно, с малките деца? Кое беше момичето, к...
by брръм
Sat Jun 02, 2018 1:56 pm

Jump to forum
Jump to topic

by брръм
Tue Jun 19, 2018 3:38 pm

Jump to forum
Jump to topic

Re: Torment: Tides of Numenera

В предните 2-3 месеца, донякъде спорадично Tides of Numenera. Кал добре знае за това, достатъчно му надувах главата. Не ме впечатли така като духовния си предшественик, но и не съм недоволен от това че я минах. Все пак, някак си ми идва като любимия ми чипс с кетчуп и мононатриев глутамат. Като е пр...
by брръм
Fri Jun 22, 2018 12:25 am

Jump to forum
Jump to topic

by брръм
Fri Jun 22, 2018 8:00 am

Jump to forum
Jump to topic

by брръм
Sat Jul 07, 2018 7:54 am

Jump to forum
Jump to topic

Ех, де да имаше начин да се играе Undertale без да се минаваше през неприятната й, и неясна "бойна" система.. :(

Някой ден ще се пробвам пак, и ако пак не се получи, ще гледам Let's play
by брръм
Mon Jul 23, 2018 11:53 am

Jump to forum
Jump to topic

by брръм
Wed Aug 15, 2018 9:41 am

Jump to forum
Jump to topic