Search found more than 1162 matches

Return

You are not authorised to read this forum.
by frog
Tue Jul 08, 2014 1:24 pm

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Wed Jul 30, 2014 6:35 am

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Fri Jun 13, 2014 4:17 pm

Jump to forum
Jump to topic

Re: Не-културни събития

Благодаря за включването :> Аз днес разказах на Емил да се подготвя психически. По принцип решението ще е мое, но не мога да не се съобразя след като знам какъв би бил шокът от разликата. (Все пак навярно по-малък, отколкото ако Емил се остриже заради плешивост. При тая мисъл мога да избеснея.) Едн...
by frog
Tue Jul 29, 2014 11:58 pm

Jump to forum
Jump to topic

Ъ... абсурд да служа нещо чуждо на главата си. Само кърпа/шапка, ама се надявам да не се стига до там. Наистина ще е екстра терра грозно и ще се крия вкъщи :shock: . Ще попитам трябва ли да ме острижат като офца. Две момиченца, Рада и Неда, в писмо пишат , че са дали част от косите си. И асоциацият...
by frog
Mon Jul 28, 2014 1:19 pm

Jump to forum
Jump to topic

Друго: http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2014/07/18/2346237_fotografska_razprodajba_spasiava_stolichnata_galeriia/ Това е за запазването на специализирана галерия за фотография. Ама и те ме дразнят, колкото и да ги разбирам: Държим да запазим профила си, да не се превърнем в поредното място за &qu...
by frog
Mon Jul 28, 2014 12:38 pm

Jump to forum
Jump to topic

Почвам да се дразня вече! Юни : Свежата лимонада на Юлия и Мая Юлия Николова и Мая Перез са две мили момичета, решили да разхладят човеците и с резулатите да изненадат приятно обитателите на нашата Ферма! Децата изпробваха изпитана и здравословна рецепта за лимонада, много подходяща за летния сезон....
by frog
Mon Jul 28, 2014 2:23 am

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Mon Jul 28, 2014 11:14 am

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Fri Jun 13, 2014 6:17 am

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Tue Jan 26, 2016 1:22 pm

Jump to forum
Jump to topic

Re: Голямото приключение на малкото таласъмче

Авторе, защо на корицата на втората книга таласъмчето прилича на ваша милост?! :lol:
by frog
Thu Jun 12, 2014 12:17 pm

Jump to forum
Jump to topic

Re: Културни събития

http://slav.uni-sofia.bg/index.php/events

Или си намерете хубаво обявление на София Поетики.
Днес филмът за Валенса кърти мивки. Гледах го в полско-чешкото градче.
by frog
Thu Jun 12, 2014 11:09 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: В търсене на книги

Напомням за съществуването на тази тема, за да не слагаме и такива работи в "Тема за искане и даване на помощ".
by frog
Thu Jul 17, 2014 9:00 pm

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Thu Jul 24, 2014 2:55 pm

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Thu Jul 24, 2014 1:30 pm

Jump to forum
Jump to topic

Ще се разбере в събота. В Пловдив имало всеки петък!!! Има надежда играчките ми да не чакат цяла година!!! :shock: https://www.facebook.com/ailiakbutik/photos/a.364402083660000.1073741827.364399506993591/423466304420244/?type=1&permPage=1 Всеки петък в Клуб Нещото има свободен пазар на стоки, а...
by frog
Thu Jun 12, 2014 11:04 am

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Tue Dec 18, 2012 12:51 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Последният еднорог

За момента нищо друго няма да кажа освен това, че се радвам, че първото ми прочитане приключи именно тази, както отбелязах, изпитателна нощ. Леглото ми е голямо и на него винаги има книги и когато се опитвах спокойно да спя, корицата беше обърната към възглавницата ми. Не успя да ме опази от малко ...
by frog
Fri Dec 21, 2012 2:51 pm

Jump to forum
Jump to topic

Свободен пазар събота 14. юни, 14-19 ч. пред Народния театър в парка. Миналата година раздадох една ТОРБА плюшени играчки от Добрич. По-принцип може и още, но явно ще трябва да почакат още една година, през която да ги донеса и складирам тук :\ . Не знам интересуват ли се от "нормални" ба...
by frog
Thu Jun 12, 2014 10:43 am

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Sun Dec 30, 2012 7:54 pm

Jump to forum
Jump to topic

Re: Пратчет

Преди Коледа ми подариха "Нация" и скоро я прочетох, и съжалявах, че е свършила. Понеже нали трябва да има представителни (омразни мен) изказвания върху книгите (добре, че не бяха на корица, а на задна страница - клише до клише... сигурно освен че са толкова нагласени, могат да важат за в...
by frog
Fri Jan 04, 2013 6:49 pm

Jump to forum
Jump to topic

Не искам да замърсявам тази тема със следното си писание, но не издържам. Освен всичко друго днес... съседите през банята ме обгазяват с белина, а тя... не се измирисва! Понеже е миниатюрен броят останали Еднорози, трябва много хубаво да премисля на кого давам. За да установя с точност бройката, зв...
by frog
Fri Jan 04, 2013 5:55 pm

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Sun Jan 06, 2013 5:45 am

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Sat Jul 19, 2014 3:40 pm

Jump to forum
Jump to topic

Аз гледам да не прекалявам с подаряването, най-вече на knihy. Но предпочитам да подаря книга, отколкото друг... предмет. Нека не открехвам тази лавина. Много мисля дали да е книга и каква да е. И когато имам конкретни опасения, обявявам нещо искрено за книгата, и се надявам да проработи... все няко...
by frog
Tue Jan 08, 2013 5:10 pm

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Sat Jul 19, 2014 12:30 pm

Jump to forum
Jump to topic

Мару , надявам се да прочетеш и разпространиш. Благотворителна изложба . Жени Тодорова, организаторка, беше моя не близка съученичка. По-малка от мен поне с година. Не я бях виждала от... не знам. Годините трябва да са поне десет. Не искам да ви звучи новинарско, но миналото ме връхлетя като прилив...
by frog
Sun Jul 20, 2014 2:17 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Преглед на книжарниците

Вчера като ходих за отчитане в "Лексико" ми се потвърди доброто впечатление за човека. До голяма степен не знаех какво да правя и ситуацията допълнително се запече с изтощаването на GSM-а ми, по който Калин трябваше да уговори неща с Владимир. Вл. прояви нестихващо търпение и дружелюбност...
by frog
Sat Jan 19, 2013 1:57 pm

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Sat Jul 19, 2014 3:49 pm

Jump to forum
Jump to topic

by frog
Sat Jan 19, 2013 3:34 pm

Jump to forum
Jump to topic