Search found 170 matches

Return

Re: Труд и творчество

Международен ученически конкурс на тема: „Роди се дете, Син ни се даде", посветен на Рождество Христово Тема: „Роди се дете, Син ни се даде", посветен на Рождество Христово. Краен срок: 5 декември 2017 г. Резултати: 20.12.2017 г. Възраст: деца и младежи до 18-годишна възраст от всички стр...
by Adi
Wed Nov 01, 2017 12:32 pm

Jump to forum
Jump to topic

Национален конкурс за поезия „Христо Фотев” За български поети, издали книги през последните две години (2016, 2017) Тема: - Краен срок: 31.12.2017 г. Резултати: ? Церемонията по награждаването ще се проведе на 25 март 2018 г. Възраст: - Вид творба: стихосбирка Изисквания: За наградата за поезия „Х...
by Adi
Thu Nov 02, 2017 10:19 am

Jump to forum
Jump to topic

Конкурс за есе на тема „Аз съм българче” Тема: „Аз съм българче” Краен срок: 31.12.2017г. Резултати: 03.03.2018г. Възраст: деца – български ученици, на възраст между 7 и 15 години, живеещи в България или в чужбина. Вид творба: есе Изисквания: За участие в Конкурса е необходимо всеки участник да под...
by Adi
Thu Nov 09, 2017 11:31 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Конкурс за фентъзи разказ „Послания от Изток“

Прекрасна илюстрация. Надхвърля границите на това, което си представях.
by Adi
Thu Sep 25, 2014 11:49 am

Jump to forum
Jump to topic

ЧЕТВЪРТИ НАЦИОНАЛЕН ЛИТЕРАТУРЕН КОНКУРС „И ДЕЦАТА ПОКОРЯВАТ СВЕТА. ПОКАЖИ, ЧЕ МОЖЕШ!“ Тема: "Изпитание ли е талантът?" Краен срок: 8 декември 2017 г. Резултати: 14 декември 2017 г. Възраст: ученици на възраст от 15 – 19 години от цялата страна Вид творба: есе Изисквания: Есетата да са мак...
by Adi
Thu Nov 16, 2017 10:42 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Приказки за Юнаци и злодеи

Би могъл . :) Но понеже не мога да измисля с какво, просто продължавай да правиш това, което правиш. :)
Искаше ми се да бях написала по-дълъг отзив, но щеше да е спойлер след спойлер. На който му е интересно, ще чете. Има какво да го изненада.
by Adi
Thu Nov 06, 2014 7:27 pm

Jump to forum
Jump to topic

You are not authorised to read this forum.
by Adi
Fri Nov 14, 2014 3:41 pm

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Wed Nov 26, 2014 9:48 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Ех, магесническа му работа

Отзивът ми за "Ех, магесническа му работа" в Goodreads: Първият ми досег с некроманта Лазар и верния му слуга Григор беше в разказа История с некроманти, слуги и демони. С него Калоян Захариев спечели първо място в един от конкурсите на клуб "Галактики" и събуди любопитството ми ...
by Adi
Sun Dec 07, 2014 11:13 am

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Mon Jan 05, 2015 12:12 pm

Jump to forum
Jump to topic

Re: Писателска работилница във Велинград, февруари 2015

На сайта на Академията пише да се заплати цената на обучението, за да се резервира място, а за настаняването може да се плати на място. Когато им се обадих, служителката каза, че на място може да се заплати цената на обучението, а да съм внесяла за настаняването по банков път. Има ли някой скорошен ...
by Adi
Mon Jan 19, 2015 5:06 pm

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Thu Feb 19, 2015 3:03 pm

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Thu Feb 26, 2015 8:56 pm

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Sat Feb 28, 2015 12:14 am

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Sun Mar 01, 2015 4:57 pm

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Mon Mar 02, 2015 12:25 am

Jump to forum
Jump to topic

Отзивът ми в Goodreads за Приказки за Юнаци и злодеи: втори Ако не сте чели Приказките за Юнаци и злодеи, не започвайте с тези. Идете, прочетете ги, пък тогава се върнете. Е, ако много настоявате... Уж кратичка книжка, а впечатленията, които оставя след себе си хич не са малко. Мислех, че Приказки ...
by Adi
Sun Mar 08, 2015 12:46 am

Jump to forum
Jump to topic

Знаех си, че съм пропуснала някоя приказка. "отмъстителна" е много... да, отмъстителна си е. :), но и много интересна. Прочетох я няколко пъти, за да съм сигурна, че разбирам какво се случва. И пак не съм сигурна де, но за това на живо, да не разводнявам темата. Покрай "отмъстителна&q...
by Adi
Mon Mar 09, 2015 12:50 am

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Tue Mar 17, 2015 8:58 pm

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Mon Mar 23, 2015 2:50 pm

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Tue Mar 24, 2015 9:33 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Зелени разкази (ама _наистина_)

Отзивът ми в Goodreads: Тези Зелени разкази са наистина зелени ;) Сборникът събира гледните точки на начинаещи и опитни писатели, имащи какво да кажат относно отношението ни към природата и света. Замърсяване, свлачища, застрояването на плажовете, връзката ни с планината, дърветата, растенията, живо...
by Adi
Thu Mar 26, 2015 12:44 pm

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Tue Apr 07, 2015 12:17 pm

Jump to forum
Jump to topic

Re: За змейовете и вампирите, за Марта, за потомството

Коментарът ми в Goodreads : Наистина не е честно да съществуват подобни книги. Хубави, естествени, с невъзможна лекота на изказ и впримчващо очарование. Иска ми се да завидя, но не мога, прекалено очарована съм. Със своята спокойна, домашна магия, "За змейовете и вампирите..." ми създаде ...
by Adi
Fri Apr 17, 2015 8:49 am

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Tue Apr 28, 2015 8:49 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Културни събития

Трите части на Aniplay 2015:

Aniplay 2015 part 1
Aniplay 2015 part 2
Aniplay 2015 part 3

Лекувам се с подбрани откъси вече няколко пъти. Помага. ;)
by Adi
Mon May 04, 2015 12:02 pm

Jump to forum
Jump to topic

by Adi
Mon May 04, 2015 2:56 pm

Jump to forum
Jump to topic

Ревюто ми в Goodreads за Приказки за Юнаци и злодеи: първи: Второто четене на Приказки за Юнаци и злодеи: първи е като чистене на ориз - прозаично сравнение за това, което почувствах, докато се запознавах пак с героите и изживявах случките, но все пак точно. Има какво да се каже за добродетелите на...
by Adi
Tue May 12, 2015 3:12 pm

Jump to forum
Jump to topic

Няколко часа вчера се чудих кои въпроси е правилно да задавам, кои трябва да останат без отговор. Но пък тази сутрин съм в любопитно настроение, така че... Всичко е в спойлер, да не разваляме изненадите на хората, които не са чели. В края на Триптиха: – Пеяне... на помощ... Това е реплика на Юнака, ...
by Adi
Wed May 13, 2015 11:25 am

Jump to forum
Jump to topic

Re: Културни събития

За 0,1-ния процент чобити, които са утре в Пловдив :) В събота (23 май), в Пловдив ще се проведе общоградско честване на официалното обявяване на Пловдив за Европейска столица на културата през 2019 - "Пловдив под един покрив". Основна цел на събитието е да обедини пловдивчани в общоградск...
by Adi
Fri May 22, 2015 10:33 pm

Jump to forum
Jump to topic